Sztuczne rzęsy DIY Lash Extensions – mój test kępek Nanolash!

Dobrze wiecie, że uwielbiam sprawdzać wszystkie kosmetyczne nowości. Kiedy dowiedziałam się o gotowych kępkach do domowej aplikacji od Nanolash, nie mogłam się powstrzymać. Od razu je zamówiłam i już kilka dni później przeprowadziłam ich test. Dzisiaj chcę powiedzieć o moich obserwacjach i stwierdzeniach.

Jak długo trwa samodzielne przedłużanie rzęs kępkami w domu z produktami Nanolash?

Niestety, jestem bardzo niecierpliwą osobą i nie lubię, gdy coś zajmuje mi dużo czasu. Właśnie tego obawiałam się podczas samodzielnego zagęszczania rzęs kępkami. Przeczytałam w sieci, że Nanolash gwarantuje szybkie przedłużanie rzęs w domu. Na szczęście okazało się to całkowitą prawdą!

Zawsze decydowałam się wizytę w salonie kosmetycznym, więc nie miałam pojęcia, jak samodzielnie przedłużyć rzęsy. Było to moje pierwsze podejście. Mimo to, zajęło mi to mniej niż 10 minut! Osoby zaawansowane podobno są w stanie zrobić to w jeszcze o połowę krótszym czasie. Już wtedy wiedziałam, że zagęszczanie rzęs w domu to coś dla mnie!

Łatwe przedłużanie rzęs w domu to coś, co wydawało mi się wręcz nierealne. Wystarczyło znaleźć odpowiedni produkt, który całkowicie mi to umożliwił. Teraz rozumiem, dlaczego sztuczne rzęsy w kępkach Nanolash cieszą się tak dużą popularnością. Wystarczy odrobina determinacji, a z ich aplikacją z pewnością poradzą sobie nawet dziewczyny słabo zaawansowane.

domowe przedłużanie rzęs nanolash

Pierwsze wrażenia po zagęszczeniu rzęs kępkami DIY Lash Extensions

Oczywiście wiem, że podczas testowania produktu najważniejsza jest pierwsza myśl. Na pewno zastanawiacie się, co zwróciło moją szczególną uwagę w przypadku kępek do stylizacji rzęs od Nanolash. Już przychodzę ze szczerą odpowiedzią! Od razu zauważyłam, że:

  • są to solidnie wykonane, trwałe kępki rzęs, odporne na odkształcenia i inne zniszczenia;
  • prezentują się niezwykle naturalnie, delikatnie łącząc się przy tym z prawdziwymi rzęsami;
  • perfekcyjnie dopasowują się do linii oka, dzięki czemu unika się nieestetycznego odginania.

Na stronie zobaczyłam zestaw do przedłużania rzęs w domu i okazał się on dla mnie perfekcyjnym wyborem. Znalazłam w nim wszystko, co potrzebne: minimalistyczny aplikator, bonder, sealer oraz remover. Dzięki temu podczas następnych zakupów zdecyduje się już wyłącznie na pojedyncze kępki rzęs. Jakie wybrać, aby perfekcyjnie dopasowały się do długości naturalnych rzęs?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb, wymagań i oczekiwań. Moje naturalne rzęsy są całkiem długie. Niestety, są proste i nie podkręcają się na końcach, więc chciałam uwydatnić ich piękno za pomocą gotowych kępek do przedłużania rzęs.

przedłużanie rzęs w domu efekty
Model Innocent Nanolash DIY Eyelash Extensions idealnie podkreśla oprawę oka i daje naturalny efekt.

Czy polecam Nanolash DIY Eyelash Extensions jako sztuczne rzęsy na co dzień?

Już po pierwszym użyciu jestem zachwycona trwałością kępek DIY Lash Extensions. Po długim, intensywnym dniu ściągnęłam rzęsy za pomocą removera. Wtedy zobaczyłam, że są one wręcz w idealnym stanie! Z tego powodu jestem pewna, że skorzystam z nich jeszcze wiele razy. Wystarczy odpowiednio o nie dbać, co nie jest trudne dzięki tak wysokiej jakości produktu.

To zdecydowanie najlepsze rzęsy do samodzielnej aplikacji, na jakie mogłam trafić. Solidne wykonanie produktu pozwoliło mi na cieszenie się pięknym wyglądem bez żadnych zmartwień i nerwów. Teraz już wiem, jak szybko przedłużyć rzęsy w domu i na pewno zrobię to ponownie.

Zestaw do przedłużania rzęs od Nanolash na pewno sprawdzi się u tych dziewczyn, które nie miały styczności z zakładaniem kępek DIY. Dzięki temu dokładnie wiedziałam, co potrzebne do przedłużania rzęs w domu. Koniecznie sprawdźcie ten produkt i dajcie znać, co myślicie!