[HIT!] Maska Nanoil Keratin Hair Mask – dlaczego tak dobrze działa na włosy?

Cześć!

Czy wiecie, że jeden, drobny, niepozorny składnik w kosmetyku do włosów może tak wiele? Mowa właśnie o keratynie, najcenniejszej substancji w pielęgnacji włosów. Dlaczego warto ją stosować i w jakiej formie? Przekonałam się, że najlepiej działa właśnie w masce, a ta od Nanoil to mistrzostwo. Zapraszam na relację, bo ogłaszam rewelację!

Dlaczego warto stosować kreatynę na włosy?

To właśnie ona jest najważniejszym, naturalnym budulcem włosów i paznokci. Ona warunkuje ich zdrowie, wytrzymałość, piękny wygląd. Keratyna to po prostu istota bycia włosa, takie jego “być albo nie być” 🙂 Dlatego kochają ją wszystkie kobiety – popularne sa zabiegi z keratynowym prostowaniem czy odżywianiem sosów, ale ta w maskach też działa doskonale, o czym zaraz opowiem!

Nanoil Keratin Hair Mask – najlepsza maska do włosów, jaką miałam

Pojemność: 300 ml
Maska Nanoil to spora pojemność, piękny zapach i doskonała keratyna, która świetnie się Jest to po prostu doskonała, odbudowująca kuracja idealna dla włosów osłabionych lub zniszczonych, ale nie tylko. Moje są w dość dobrej kondycji, ale stwierdziłam, że przyda im się raz na jakiś czas dawka wzmocnienia. Trzeba dmuchać na zimne.

Nanoil Keratin Hair Mask – recepta na zdrowe włosy – mój hit! Jak działa?

To była bardzo dobra decyzja, ten zakup maski Nanoil. Bo wiecie: niby nie mogę się przyczepić do stanu moich włosów, ale czynników, które szkodzą włosom jest naprawdę wiele: od częstej stylizacji i farbowania, przez suszenie suszarką czyli gorącem, aż po stres, czynniki atmosferyczne toksyny.
Okazało się już po pierwszej aplikacji maski, ze włosy wcale nie są takie cudowne, tzn nie były.I że może być dużo lepiej… i że ta keratyna rzeczywiście im była potrzebna. Już po pierwszej aplikacji maski do włosów stały się:

  • dużo gładsze
  • o lepszej strukturze i nawilżeniu
  • super błyszczące
  • pięknie się układały

Nanoil Keratin Hair Mask – skład

Oczywiście keratynę, nad która się tak zachwycam i rozpisuję.

Keratyna odbudowuje struktury włosów, wzmacnia i upiększa. Ale w masce Nanoil jest jeszcze cenny panthenol – poprawia nawilżenie włosów, rewitalizuje, wzmacnia elastyczność i witalność. To całkiem tęgi duet do regeneracji włosów;) .

Nanoil Keratin Hair Mask dla kogo będzie najlepsza?

Oczywiście w założeniu maska z keratyną ma ODBUDOWAĆ zniszczone włosy, ale wiedzcie, że często mamy mikroubytki na włosach o których oczywiście nie wiemy… innymi słowy sami nawet nie zdajemy sobie sprawy, że włosy są uszkodzone. Dopiero gdy podarujemy im porcję odżywienia – nagle stają się piękniejsze niż dotychczas i widać, jak bardzo ich stan różni się od tego sprzed maską.

Według mnie maska jest po prostu idealna dla każdych włosów, bo wszystkie składają się z keratyny – niezależnie od rodzaju, koloru, długości. I każdy włos tej keratyny potrzebuje. Zatem kobiety, keratynowa maska w dłoń, a raczej: na włos!

Znacie maski do włosów Nanoil? Macie swoją ulubioną? Napiszcie jak się sprawdzają na Waszych włosach i czy w ogóle sięgacie po maski do włosów w pielęgnacji. Uściski!