HIT! Nanobrow Eyebrow Styling Soap – dla mnie najlepsze mydło do stylizacji brwi!

Kochane moje cudowne Istotki!

Witajcie w ten piękny dzionek! Od razu na wstępie zapytuję Was, czy słyszałyście o mydle do brwi Nanobrow? Układanie brwi na mydło to oczywiście najmodniejszy look i pomysł na mega szybką stylizację brwi. Pewnie same już zauważyłyście np. na Insta, że dominuje trend na mocno zaczesane, precyzyjnie ułożone, ale jednocześnie 100-procentowo naturalnie wyglądające brwi. Jesteście zwolenniczkami soap brwows albo fluffy brows? W takim razie pokochacie mydełko do stylizacji brwi Nanobrow! Ostatnio wpadło mi w łapki i jestem nim zachwycona. Poczytajcie, co o nim sądzę!

Nanobrow Eyebrow Styling Soap – kochani, przedstawiam doskonałe mydło do brwi!

Ok, powiedzmy to sobie bez ogródek: są zwykłe mydełka do brwi i jest Nanobrow :), czyli  jedyne w swoim rodzaju, dość miękkie, nieco żelowe i bardzo, bardzo wygodne, plastyczne mydełko, które w w ogóle nie jest podobne do niewygodnych, twardych mydlanych kostek, jakimi niegdyś układało się brwi. Nanobrow Eyebrow Styling Soap jest tak opracowane, by można je było stosować bez wymogu zwilżania go wodą. Ta cecha czyni z niego kosmetyk doskonały. Bardzo mnie ujęła postać i formuła mydła do brwi Nanobrow i jestem przekonana, że Wam też się spodoba to, że nie musicie zwilżać wodą ani mydła, ani szczoteczki: ten produkt jest po prostu wymarzony do stylizacji brwi na mydło! Mydełko Nanobrow jest przeznaczone do każdych brwi. Radzi sobie zarówno z grubymi, jak i cienkimi brwiami. U mnie szybko pretendowało do roli ulubieńca i teraz nie wyobrażam sobie brwi wystylizowanych niczym innym, jak za pomocą Nanobrow Eyebrow Styling Soap! <3


NANOBROWEYEBROW STYLING SOAP

Dobre mydło do brwi – Nanobrow Eyebrow Styling Soap 

Dlaczego uważam, ze to mydło do brwi jest najlepsze? Właściwie nie tylko przez jego wyjątkową formułę i wygodę w stosowaniu. Podsumowując jego zalety, to mydło do brwi:

✔ doskonale ujarzmia wszystkie włoski,

✔ bezbłędnie stylizuje i utrwala, a także daje efekt pogrubienia włosków,

✔ nie podrażnia i nie uczula,

✔ nie daje nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry,

✔ jak wspomniałam, nie wymaga rozrabiania z wodą,

✔ jest transparentne, więc świetne do każdych brwi,

✔ utrwala brwi na długie godziny, bez poprawek,

✔ nie skleja włosków, nie łuszczy się: jest niewidoczne i o to chodzi 🙂 

✔ zawiera glicerynę, więc nie tylko styliuzuje ale i troszkę pielęgnuje brwi.

Jak układam moje brwi na mydło?

Do stylizacji w duchu soap brows potrzebujecie dobrej jakości mydełka, oczywiście ja nie zmienię swojego mydła Nanobrow na żadne inne. Będzie Wam też potrzebna zgięta spiralka (Nanobrow ma ją w zestawie). Aby wystylizować brwi z mydłem Nanobrow, nie musicie go rozrabiać z wodą, jest gotowe do użycia. Ja po prostu otwieram pudełeczko z mydełkiem, sięgam po spiralkę , nabieram niewielką ilość mydełka, i od razu nakładam na brwi. Szczotkuję włoski, kierując się ku górze. Staram się, aby spiralka dotarła do każdego włoska i pokryła go warstwa mydełka, Gdy całość zaschnie, włoski nabiorą tej wyjątkowej, charakterystycznej dla brwi na mydło tektury, a także nieco objętości. Przypominam, że Nanobrow Eyebrow Styling Soap to kosmetyk bezbarwny, nie pomaluje Waszych brwi, ale jest doskonały w połączeniu z kolorówką do brwi.  Dlatego jeśli macie ochotę wizualnie wzmocnić efekt soap brows, możecie użyć kredki, pisaka do brwi lub cienia. Wszystkie tego typu  kosmetyki plus oczywiście mydełko kupicie na oficjalnej stronie Nanobrow: www.nanobrow.pl.

I jak, wypróbujecie na swoich brewkach trendu soap brows? 😀