Jaki makijaż na randkę? Zapytałam facetów, jedna odpowiedź przeważyła

Hej dziewczyny!
Wybieracie się an randkę…WAŻNĄ randkę i chcecie się podobać – to oczywiste! Wybieracie zatem strój i makijaż…no właśnie…jak się umalować na randkę?
Wiem, że chcecie dać z siebie wszystko, tak aby mu zmiękły kolana, ale… czy na pewno on musi zobaczyć od razu ogrom waszych możliwości? Zapytałam wszystkim znanych facetów, jaki look u dziewczyn sprawdza się na randce. Będziecie zaskoczone tym, co mi powiedzieli!

Makijaż na randkę wiem, co lubią faceci!

Jeśli chcecie poznać cenne (bo zasłyszane u źródła) rady dotyczące makijażu i w ogóle wyglądu, zapraszam! Oto one!

 1. Wiem, że chcecie wywołać efekt WOW i sprawić, że zmiękną mu kolana, ale pamiętajcie, żeby nie przegiąć i zmieniajcie drastycznie swego wyglądu No bo co jeśli przekombinujecie i po prostu coś pójdzie nie tak? Zamiast budzić w nim zachwyt, wywołacie szok i konsternację.
  Pamiętajcie, że przed randką lepiej nie wybierać się np. do fryzjera na radykalne cięcie, czy zmianę koloru. NIE! No i pamiętajcie, żeby nie biegać do kosmetyczki na żaden zabieg, jeśli nie chcecie, żeby skóra była czerwona, nadwrażliwa i newralgiczna.
 2. Pora na makijaż. Weź pod uwagę to, dokąd się wybieracie. Twój makijaż powinien być dopasowany do tego miejsca. Chodzi mi o taką sytuację, gdy np. idziecie na skałki czy do parku linowego, a wy macie na twarzy czerwoną szminkę, mocną kreskę i efekt glow. Przyznacie, że coś tu nie gra?
  Pamiętajcie, że inny make-up nadaje się do eleganckiej restauracji, inny na koncert a jeszcze inny na spacer lub jakiś aktywny wypad.
  No dobrze, ale co jeśli nie wiemy, dokąd zabiera nas facet? Moja odpowiedź jest jedna: mniej znaczy więcej. Lepiej mieć lekki makijaż z naturalnym, ale bardzo kobiecym błyszczykiem i efekt lekko promiennej cery, niż makijaż w pełnym rynsztunku, która może okazać się gafą. Delikatny i świetlisty makijaż pasuje wszędzie i do każdej sytuacji.
 3. Nawilżenie. Pamiętajcie też, ze sekret doskonałego wyglądu cery i makijażu zależy przede wszystkim od dobrej pielęgnacji – czyli tego co jest pod podkładem i pudrem. Sekretem jest dobre nawilżenie. Na randkę przyda się też baza pod makijaż, dobrana do typu cery.
 4. To dzięki bazie makijaż wytrzyma w stanie nienagannym przez długie godziny. Ponadto – jesli chcecie mieć pewność, że make-up naprawdę się utrzyma na buzi – spryskajcie ją specjalnym fixerem, czyli typowym utrwalaczem do makijażu.
  Pamiętajcie również, aby zachować umiar. Nie musicie nakładać niezliczonej ilości podkładu, aby się „zamaskować”, bo naprawdę stworzycie istną maskaradę, a buzia będzie przypominała nienaturalną maskę.

Jaki makijaż u kobiet lubią mężczyźni?

NATURALNY

Serio. Faceci kochają wasz wrodzony wdzięk, kobiecość, która nie jest niczym przykryta, uwielbiają Was, takimi, jakie jesteście, bo to z Wami umówili się na randkę, a nie z upudrowaną lalką! Jeśli koleś nalega, żebyś się wylansowała jak z reklamy wszystkich kosmetyków świata oznacza to, że nie myśli o Tobie, tylko bardziej chciałby się pochwalić przed kumplami, a to już inna sprawa. Oczywiście nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o to, ze macie być zarośniętymi jak yeti, nieumalowanymi naturystkami.