Świetna maskara do brwi – Nanobrow Shape Mascara: muszę Wam ją pokazać

Hejka!

Tak, wiem, że niektórzy rodzą się z naturalnie pięknymi, bujnymi brwiami i właściwie nic nie muszą z nimi robić, jeśli nie chcą. Włoski i tak wyglądają super. Jednak innym, a jest to zdecydowana większość, do której zresztą należę, natura pożałowała tego przywileju. Na szczęście dziś mamy tyle świetnych kosmetyków do brwi, że możemy sprawić, by nawet te mało wyraziste zyskały piękny wygląd. Dziś będzie post o jednym z takich super kosmetyków, czyli o Nanobrow Shape Mascara.

Doskonałość roku – Nanobrow Shape Mascara!

Kochane, juz teraz wiem, że ten tusz trafi do ulubieńców roku i gdy będę robiła takie roczne zestawienie, ta maskara na 100% się tam znajdzie. Jest  po prostu idealna do modelowania brwi. I ma dwie ważne rzeczy, które czynią z niego ideał. Są to:

  1. świetna formuła,
  2. dobra szczoteczka.

Dzięki nim Nanobrow Shape Mascara jest bezkonkurencyjna, jeśli chodzi o makijaż brwi. do tego dochodzą piękne kolory, nasycone, o dobrej pigmentacji, trwałość i wydajność. Dobra konsystencja pokryje nawet drobne włoski, ale nie poskleja ich. Tusz nie tworzy grudek, nie rozmazuje się, szybko zastyga na brwiach, ale pozwalana ich dowolną stylizację. Śmiało możecie też dodać kolejne warstwy tuszu – nie posklejacie włosków, makijaż będzie cały czas bardzo estetyczny i naturalny. Dzięki właściwościom koloryzującym Nanobrow Shape Mascara poprawia koloryt brwi i dodaje im głębi. Tak naprawdę makijaż nie wymaga też żadnego większego wysiłku. U mnie to jest dosłownie kilka pociągnięć szczoteczką. Dla mnie to najlepszy produkt do stworzenia dziennego makijażu brwi!

Nanobrow Shape Mascara – świetne efekty

Ten tusz do brwi ładnie podkreśla i stylizuje nawet najbardziej nieokiełznane brwi (sprawdziłam to na brwiach przyjaciółki, która ma naprawdę bujne włoski). Ładnie stylizuje i utrzymuje nadany włoskom kształt przez cały dzień. Brwi nabierają koloru i blasku, stają się optycznie zagęszczone.
Efekty, jakie dzięki niej uzyskałam to:

  • wyrównany koloryt brwi
  • efekt gęstszych i grubszych brwi
  • wyraźniejsze brwi,
  • uzupełnione ubytki,
  • makijaż bez sklejania, kruszenia i rozmazywania.

Tusz do brwi Nanobrow – jak używać?

Wspomniałam, że stosowanie tego tuszu do brwi to bułka z masłem. To prawda: aplikacja maskary do brwi Nanobrow to dosłownie kilka gestów, czyli pomalowanie brwi szczoteczką. Warto jednak dodać, że podczas malowania brwi tuszem nie powinno się spieszyć: róbcie to dokładnie, starannie, aby szczoteczka pochwyciła i pomalowała każdy włosek. Pośpiech niestety mógłby skutkować niedokładnością, a to odbiłoby się niekorzystnie na makijażu. Dlatego malujcie się powolnymi ruchami i z wyczuciem. Nie potrzebujecie nakładać dużo kosmetyku, bo ten tusz ma właściwości kryjące, dobrze koloryzuje i bez problemu buduje objętość włosków. Zawsze lepiej dołożyć produktu po zaschnięciu, albo tylko w tych miejsca, które tego potrzebują.

Moja wskazówka w makijażu brwi maskarą

Jeśli lubicie różnorodność w makijażu, to ucieszy Was fakt, że Nanobrow Shape Mascara super współgra z innymi kosmetykami do makijażu brwi: kredką, pomadą, a nawet cieniami. Fajnie utrwali makijaż i doda mu trójwymiarowości.

Stosujecie tusz do malowania brwi? Macie swój ulubiony? A może znacie Nanobrow? Piszcie, komentujcie, zaglądajcie! Pa, Kochani.