Aniołek Victoria’s Secret zdradza tajemnice swojej pielęgnacji. Chcesz je poznać?

Chcesz wiedzieć, jak o siebie dbają aniołki Victoria’s Secret? Jakie są ich tajemnicze sposoby na wiecznie piękną cerę, nienaganną sylwetkę i świetliste spojrzenie? Śpieszę z pomocą, bo ostatnio zaczytywałam się w wywiadach z aniołkami i zdołałam wyłuskać z nich trochę informacji o tym, jak dbają o siebie na co dzień. Jesteście ciekawe? W takim razie zachęcam do przeczytania.

Sekrety aniołków Victoria’s Secret

Znacie Sarę Sampaio? Ta zgrabna brunetka o pełnych ustach i seksownym spojrzeniu postanowiła ostatnio podzielić się swoimi trickami pielęgnacyjnymi. Jest od kogo czerpać inspiracje. Ta dziewczyna wygląda cudownie zarówno w mocnym makijażu, jak i całkowicie bez niego. Pasuje jej każda fryzura i choć zdajemy sobie sprawę, że po części jest to kwestia urody, chcemy poznać przynajmniej kilka jej sekretów. Być może przybliżą one nas do tego perfekcyjnego wyglądu.

Oto co aniołek Victoria’s Secret radzi zwykłym kobietom:

1. Codzienne mycie włosów

Intensywny rytm życia modelek sprawia, że praktycznie każdego dnia ich włosy poddawane są wielokrotnym zabiegom stylizacyjnym. To wzmaga konieczność codziennego mycia włosów, które są sklejone i obciążone wieloma produktami utrwalającymi. To właśnie pierwszy sekret aniołków, choć Sara przyznaje, że w ostateczności kolejnego dnia posiłkuje się suchym szamponem, który dodaje objętości i odświeża fryzurę. Jej ulubiony produkt to suchy szampon Moroccanoil.

2. Różnorodność fryzur i makijaży

Pojawienie się na czerwonym dywanie w tej samej fryzurze i makijażu, co ostatnim razem to faux pas. Jeśli chcecie się poczuć jak gwiazdy, stawiajcie na różnorodność. Częsta zmiana fryzury np. jednego dnia kręcone, a drugiego proste włosy, to różnorodność, która dodaje uroku. To samo tyczy się makijażu, który daje spore możliwości do popisu.

3. Zakochanie w rozświetlaczu

Sampaio podkreśla, że nie może żyć bez rozświetlacza, który rozprasza światło padające na twarz, dając bardzo zdrowy efekt. Nawet przy bardzo minimalistycznym makijażu, rozświetlacz powinien być kluczowy, bo dodaje świeżości. Ulubiony produkt aniołka to rozświetlacz Benefit Watt’s Up.

4. Masaże relaksacyjne

Aniołki Victoria’s Secret ograniczają swoje zabiegi pielęgnacyjne głównie do masaży relaksujących. To one rozluźniają bolesne napięcie, dodają skórze elastyczności i zapewniają jędrność. I choć niewiele mają wspólnego z relaksem, bo dobry masaż musi boleć, to człowiek po takim zabiegu czuje się jak nowonarodzony.