Magnetyzujące spojrzenie spod pięknych rzęs. Przekonaj się sama czy warto!

Witajcie kochani! Jak wiadomo, rzęsy to jeden z najważniejszych elementów naszej urody, dzięki któremu możemy oczarować drugą osobę. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy nasze włoski są krótkie, rzadkie i ze skłonnością do wypadania?

Po pierwsze: nie łamać się! Dzisiaj porozmawiamy trochę o rzęsach magnetycznych i dobroczynnych skutkach, z jakich możemy się cieszyć, dzięki używaniu tego niezwykłego produktu. Zanim przejdziemy do tematu, chciałabym Was ostrzec! Już za chwilę Wasze myślenie na temat rzęs i codziennego makijażu, może się diametralnie zmienić 😉

Jak wyglądają rzęsy magnetyczne?

Na początek zaproszę Cię do wspólnego przyjrzenia się temu, co zawiera opakowanie rzęs magnetycznych. Znajdziemy w nim cztery paski z grubymi i gęstymi rzęsami, po dwa na każde oko, odpowiednio dla górnej, jak i dolnej powieki. Dodatkowo w opakowaniu zazwyczaj obecna jest również pęseta, która jest sporym ułatwieniem przy nakładaniu produktu. Całe szczęście nie musimy się już więcej martwić szkodliwymi klejami, gdyż w tym wypadku po prostu nie są one konieczne. Zamiast tego możemy korzystać z bezpiecznych rzęs, które są nieocenionym wsparciem dla naszej urody.

Jak prawidłowo nałożyć rzęsy magnetyczne?

Wśród wątpliwości dotyczących rzęs magnetycznych, na różnych blogach i stronach internetowych, możesz spotkać się z opinią, głoszącą, że nałożenie produktu jest dosyć ciężkim zadaniem. Rzeczywiście ta czynność wymaga pewnej wprawy, jednak warto pamiętać, że trening czyni mistrza. Nie bój się, że sobie nie poradzisz, zaraz wszystko dokładnie wytłumaczę. Na początku należy delikatnie wyjąć pęsetą rzęsy z opakowania i przyłożyć je nad linią swoich rzęs. Choć do tego zadania niepotrzebna jest pomoc specjalisty, dobrze jest być ostrożnym, nawet podczas niespiesznego wykonywania czynności. Podobnie sytuacja wygląda z dolnymi rzęsami, które przykłada się pęsetą pod linią naturalnych włosków, tak aby połączyć magnesami obydwa paski. Udało się? Twoje nowe, długie i gęste rzęsy są gotowe!

Wskazówki dotyczące rzęs magnetycznych

Rzęsy magnetyczne to produkt wielokrotnego użytku, który należy przechowywać w opakowaniu. Możesz zabrać je ze sobą do pracy, na podróż, czy na imprezę, ponieważ są łatwe w transporcie. Nie musisz martwić się tym, że rzęsy mogą wydawać się za długie: wystarczy odpowiednio wymodelować je nożyczkami. Z czasem użytkowniczki tego produktu przestają narzekać na uczucie dyskomfortu podczas noszenia, gdyż jest to jedynie drobna i mało znacząca niedogodność. Jak dla mnie taki patent na piękne rzęsy, to prawdziwy strzał w dziesiątkę!