Makijaż brwi z Dipbrow Pomade od Anastasia Beverly Hills? Łatwizna!

Cześć!

Makijaż brwi jest dla mnie bardzo ważny. Dzięki niemu moja buzia wygląda zupełnie inaczej, a oczy mają ładną i naturalną oprawę. Taki efekt jest możliwy dzięki kosmetykowi marki Anastasia Beverly Hills, Dipbrow Pomade. Jeśli chcecie nauczyć się malować w taki sposób, przeczytajcie mój post, a wszystkiego się dowiecie.

Dla kogo jest Dipbrow Pomade od ABH?

Pomadę od ABH mogę polecić wszystkim dziewczynom, które mają ubytki w brwiach, całkowicie straciły brwi w wyniku chorób lub zbyt mocno wyregulowały sobie łuk brwiowy. Kosmetyk z całą pewnością uzupełni luki, dzięki czemu uzyskasz ładny wygląd. Dipbrow Pomade dostępna jest w 11 odcieniach dopasowanych do rożnego rodzaju karnacji i koloru włosów. Myślę, że produkt zadowoli także wszystkie profesjonalne makijażystki i amatorki kolorówki.

Jakie właściwości ma pomada marki ABH?

Konsystencja Dipbrow Pomade jest gęsta, ale mimo to bardzo prosto się ją aplikuje i rozprowadza na skórze. Produkt jest mocno napigmentowany, dzięki czemu efekt końcowy – wyrazisty i naturalny. Pomada zaraz po aplikacji wysycha, nie brudzi skóry wokół oczu, nie tworzy smug i utrzymuje się bardzo długo. Z łatwością usuwa się ją za pomocą mleczka lub płynu do demakijażu. Kosmetyk marki ABH dobrze blenduje się z podkładem, korektorem, pudrem, a także z innymi produktami kolorowymi.

Jak stosować Dipbrow Pomade?

Najprostszym sposobem aplikacji Dipbrow Pomade od ABH jest zastosowanie skośnie ściętego i płaskiego pędzelka. Niewielką ilość produktu nakłada się u podstawy łuku brwiowego i delikatnie rozciera. Następnie krótkimi pociągnięciami pędzelka maluje się małe skośne kreski, które imitują brwi. Aplikując kolejne warstwy, dodajesz brwiom wyrazistości. Pamiętaj tylko, że mocny makijaż oczu (w tym brwi) najlepiej pasuje do delikatnego makijażu ust. W drugą stronę ta zasada też działa. Mocny makijaż ust sprawdzi się ładnie z lekkim makijażem oczu (oczywiście nie oznacza to, że nie możesz użyć Dipbrow Pomade marka Anastasia Beverly Hills).