Paleta cieni do powiek Apres Ski Glow Collection Eye Lights Palette marki Becca

Cześć!

Błyszczące, naturalne i przecudowne. Właśnie takie są moje nowe cienie do powiek marki Becca. Myślę, że idealnie nadają się do zrobienia świątecznego makijażu. Zobaczcie, jak sprawdza się mój nowy kosmetyczny nabytek.

Jak wygląda paletka Apres Ski Glow marki Becca?

Paletka cieni do powiek Apres Ski Glow Collection Eye Lights Palette jest okrągła i ozdobiona złotymi wzorkami przypominającymi malunki Dziadka Mroza na szkle. W środku znajduje się duże lusterko i siedem cieni. Paletka zamyka się na klik i w przeciwieństwie do innych znanych nam kosmetyków tego typu jest całkiem spora – możemy korzystać z niej tylko w domu. Jakie cienie zawiera paletka marki Becca? Mamy trzy z satynowym wykończeniem (biały Pearl, brązowy Toasted Marshmallow i burgundowy Hot Cocoa) i cztery z połyskującym wykończeniem (różowy Rose Quartz, złoto-brązowy Topaz, złoto-biały Opal i złoty Moonstone). W ofercie marki Becca jest także prostokątna paletka z bardzo podobnymi cieniami do powiek.

Jak aplikować cienie do powiek marki Becca?

Cienie do powiek marki Becca aplikuje się pojedynczo lub w połączeniu z innymi kosmetykami. Dobrze współgrają z czarnym eyelinerem i dokładnie wytuszowanymi rzęsami maskarą w takim samym kolorze. Dzięki Apres Ski Glow Collection Eye Lights Palette można zrobić trzy różne makijaże, które producent opisuje na stronie. Pierwszą propozycją jest Fierside Neutrals, do którego potrzebne będą: Rose Quartz, Toasted Marshmallow i Pearl. Drugim makijażem jest Cocoa Bronze. Przydadzą się takie cienie do powiek: Opal, Topaz i Hot Cocoa. Do ostatniego makijażu, Gilded Smoky, potrzebne będą: Topaz, Hot Cocoa i Rose Quartz.

Jaki efekt dają cienie z paletki Apres Ski Glow?

Cienie do powiek marki Becca zapewniają błyszczące wykończenie makijażu i optyczne powiększenie oczu. Mają delikatną formułę, która ułatwia malowanie i daje bardzo naturalny efekt. Cienie są dobrze napigmentowane, nie osypują się i nie zbierają w załamaniach powiek. Aplikuje się je za pomocą tradycyjnych pędzelków i na sucho. Nie zawierają parabenów, siarczanów i ftalanów. Niestety w ich składzie znajdziemy parafinę i talk, które mogą podrażniać i zapychać cerę.

Czy używałyście kiedyś kosmetyków marki Becca?