Oczyszczamy skórę z Neutrogeną. Jak działa Deep Clean Cream Cleanser?

Cześć!

Sebum, makijaż, martwy naskórek, zanieczyszczenia… Pod koniec dnia jak najszybciej chcemy zmyć je z twarzy. Mnie pomaga w tym głęboko oczyszczający krem marki Neutrogena. Jeżeli i tobie zależy na czystej i zdrowej buzi, przekonaj się, jak działa mój kosmetyk.

Głębokie oczyszczenie z Neutrogeną

Krem od Neutrogeny ma podwójne zastosowanie. Po pierwsze oczyszcza z porów skóry zawarte w nich sebum i ułatwia demakijaż. Po drugie usuwa martwy naskórek, pozostawiając skórę gładką i miękką w dotyku. Jednocześnie zapobiega przesuszeniu, zapychaniu porów i powstawaniu niedoskonałości. Co więcej oczyszczona skóra o wiele lepiej wchłania składniki zawarte w twoich kosmetykach. Deep Clean Cream Cleanser od Neutrogeny jest polecany do każdego rodzaju cery. Ma bezpieczny skład, nie jest komedogenny i nie zawiera olejków.

Jak używać oczyszczającego kremu od Neutrogeny?

Deep Clean Cream Cleanser nakłada się na zwilżoną twarz i delikatnie się masuje. Podczas oczyszczania skóry należy omijać okolice oczu i ust, ponieważ kosmetyk może okazać się zbyt mocny dla tych części buzi. Kiedy zakończysz oczyszczanie, cerę przemyj letnią wodą. Ilość produktu od Neutrogeny dobieraj do potrzeb skóry i tego, jakiego oczyszczania wymaga. Jeśli zauważyłaś, że na twojej twarzy pojawiły się podrażnienia, następnym razem zastosuj mniejszą dawkę kremu.

Co da ci oczyszczanie kremem od Neutrogeny?

Największymi plusami kosmetyku są równoczesne oczyszczanie, demakijaż i peeling. Stosowanie Deep Clean Cream Cleanser poprawi także kondycję twojej cery i przywróci jej naturalny koloryt. Regularne oczyszczanie buzi pozwoli na zachowanie młodego wyglądu, uchroni cię przed skórnymi infekcjami, trądzikiem lub wągrami, spłyci drobne zmarszczki i rozjaśni niewielkie przebarwienia. Twoje kosmetyki będą się o wiele lepiej wchłaniać i oddziaływać na twoją skórę.

A wy, dziewczyny, jak oczyszczacie cerę?