RANKING. TOP 7 zestawów do laminacji brwi – test, ocena, opinie

Laminacja brwi w domu? Idealnie! Dzięki temu nie muszę już umawiać się na wizytę u kosmetyczki, nie muszę tracić czasu na dojazdy ani pieniędzy – zwłaszcza że jeden zestaw do laminowania brwi można w domu wykorzystać na kilkanaście zabiegów, co pozwala mi mnóstwo zaoszczędzić! Najważniejsze, to wybrać dobry zestaw do laminacji brwi w domu. Który kupić, żeby się nie rozczarować? Mam nadzieje, że mój ranking polecanych zestawów do liftingu brwi pomoże Wam podjąć decyzję!

Laminacja brwi w domu?! To łatwe!

Kochane…  wiem, że do tej pory laminacja brwi była przeznaczona wyłącznie na użytek profesjonalny – instrukcja i sposób użycia były zawiłe oraz preparaty były silnie chemiczne tak, że żadna z nas nie brałaby się za to nie mając żadnej podstawowej wiedzy na temat liftingu brwi. Dziś jednak wraz z postępem kosmetologii produkty do laminacji brwi w domu zostały opracowane tak, że dają zjawiskowy efekt, ale nie wymagają od nas jakieś ogromnej wiedzy. Dobry zestaw do laminacji brwi sprawi, że bez problemu przeprowadzi cię ten zabieg w domu i uzyskacie naprawdę wspaniały efekt, dokładnie taki jak z salonu. Myślę, że obecnie robimy już samodzielnie o wiele trudniejsze zabiegi kosmetyczne. Dlaczego by więc nie spróbować laminowania brwi w domu? 🙂 

Zalety domowej laminacji brwi

Po przetestowaniu wielu zestawów do laminacji brwi mogę wam śmiało powiedzieć o jej zaletach

★ To oszczędność pieniędzy: zestaw do laminacji brwi w domu (na kilkanaście użyć) kosztuje tyle, co jeden zabieg w salonie.

★ To oszczędność czasu: z dobrym zestawem moja laminacja brwi trwa zaledwie 20 minut, a poza tym nie tracę czasu na umawianie się i dojazdy do kosmetyczki oraz nie muszę się dostosowywać do jej wolnych terminów.

★ Mam spokój na kilka tygodni, jeśli chodzi o brwi; w ogóle nie muszę się martwić czy są idealnie ułożone, jak wyglądają, sprawdzać je w lusterku, poprawiać make-up i tak dalej… ponieważ po prostu one są stale idealne, od rana do wieczora.

★ Brwi zyskują na wyglądzie i kondycji. Laminacja nie tylko poprawia ich wygląd i sprawia że wydają się pełniejsze oraz grubsze, ale także poprawia ich strukturę, dzięki czemu brwi wyglądają na zdrowsze.

★ Laminacja brwi jest po prostu modna! Dlatego, jeżeli śledzicie światowe trendy i chcecie być na czasie, jeżeli chodzi o stylizacje brwi to wiedzcie, że właśnie laminacja brwi w domu jest hitem sezonu!

Co to znaczy że laminacja brwi jest semipermanentna?

Oznacza to, że chociaż włoski wystylizowane za pomocą laminacji utrzymają się przez wiele tygodni, to nie jest ona jednak na stałe. Dlatego, jeśli nie chcecie, aby włoski straciły swój kształt po laminacji, to po jakimś czasie zabieg będziecie musiały powtórzyć, aby podtrzymać efekt wystylizowanych ułożonych brwi. Im lepszy zestaw do laminacji brwi w domu, tym dłuższej będziecie cieszyć się efektem pięknych brwi.

Jak wybrałam produkty do rankingu zestawów do laminacji brwi w domu?

Ustalając listę polecanych zestawów do laminowania brwi, które warto opisać w rankingu, skupiłam się głównie na tych najbardziej rozpowszechnionych i sugerowanych przez klientów. Segregując produkty do domowego liftingu brwi, brałam pod uwagę rezultaty, sposób aplikacji i oczywiście wydajność. Koszt zestawu do laminowania brwi również był dla mnie istotnym czynnikiem. Duże znaczenie miało również to, jak długo efekt liftingu utrzymywał się na moich brwiach.

Zestawy posegregowałam od najlepszego: sprawdźcie, który z nich bezkonkurencyjnie wygrał i zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepszych zestawów do laminacji brwi w domu! Dodam jeszcze, ze przetestowałam wszystkie 7 na własnej skórze… a raczej na brwiach. Trochę to trwało, przyznaję. Ale dziś mogę Wam śmiało podpowiedzieć, jaki zestaw do laminacji brwi w domu wybrać!

RANKING. TOP 7 zestawów do laminacji brwi

1. ZESTAW DO LAMINACJI BRWI NANOBROW LAMINATION KIT

nanobrow lamination kit

OCENA KOŃCOWA: ★★★★★★★★★★ 10/10

➤ ZESTAW DO LIFTINGU BRWI NANOBROW LAMINATION KIT – FAKTY

Dopracowany i często polecany zestaw do laminacji brwi w domu, który jest bardzo łatwy w użyciu, ma znakomicie opisaną instrukcję, a w zestawie znajdują się tylko trzy produkty. W dodatku kroki są ponumerowane, dzięki czemu nie macie wątpliwości, który kosmetyk po kolei użyć. Zestaw do laminacji brwi Nanobrow jest wydajny; wystarczy na około 11 użyć, a efekty po jednym zabiegu utrzymają się nawet do dwóch miesięcy!

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI NANOBROW LAMINATION KIT – OPINIA 

Cudeńko! Cieszę się, że trafiłam na ten zestaw do laminacji brwi, ponieważ spełnia wszystkie moje kryteria i wymogi. Jego cena jest naprawdę świetna w porównaniu do jakości i wydajności, a efekty znakomite. To po prostu olśniewające brwi! <3 Nanobrow wystarczy na ponad rok stosowania, ponieważ laminacja utrzymuje się ponad półtora miesiąca. Dodatkowo ten zestaw do laminacji brwi ma pięknie wydany, elegancki design i bardzo wygodne pojemniki próżniowe z pompką oraz komplet wysokiej jakości akcesoriów. Na koniec dodam, że laminacja brwi w domu tym zestawem zajęła mi kwadrans! SZOK! <3 Polecam, polecam, polecam! 

2. ZESTAW DO LAMINACJI SASSY SAINTS BROW LAMINATION KIT

OCENA KOŃCOWA: ★★★★★★★★★ 9/10

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI SASSY SAINTS – FAKTY 

Ładnie wydany, estetyczny i schludny zestaw do laminacji brwi. W pudełeczku znajdziecie aż pięć produktów, więc laminacja jest dość zawiła i musicie poświęcić jej trochę więcej czasu. Jest mało wydajny, ponieważ buteleczki mają małą pojemność. Ten zestaw do laminacji brwi wystarczy na 8 użyć. Efekty utrzymują się ok. półtora miesiąca.

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI SASSY SAINTS – MOJA OPINIA

Ma dość fajnie opisaną instrukcję użycia, więc moja domowa laminacja brwi w tym przypadku przebiegła bardzo sprawnie. Jednak przyznaję, że straciłam trochę czasu. Ogólnie ten zestaw jest bardzo ok na domowy użytek. Żałuję jednak, że buteleczki nie mają wygodnego dozownika z pompką. Minus za to, że produkty mają małą pojemność. Na szczęście efekt po laminacji brwi utrzymał się całkiem długo, ponieważ sześć tygodni. Nie podoba mi się za to jego cena – jest drogi… za drogi! Tym bardziej że ten zestaw do laminacji brwi wystarczy tylko na kilka zastosowań.0

3. ZESTAW DO LAMINACJI BRWI THUYA

OCENA KOŃCOWA: ★★★★★★★★ 8/10

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI THUYA – FAKTY

To popularny i często polecany zestaw do laminacji brwi. Czy jest on dobry na domowy użytek? Z założenia jest przeznaczony do salonu, więc nie spodziewajcie się tutaj łatwej instrukcji obsługi. Spora ilość buteleczek oraz dość niewygodne saszetki sprawiają, że w domowych warunkach marnujemy produkt wyrzucając do połowy zużytą saszetkę. Efekt laminacji utrzyma się około 6 tygodni, a zestaw wystarczy na 12 zabiegów. Jego cena jest niestety bardzo wysoka.

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI THUYA – MOJA OPINIA

Profesjonaliści pewnie bardzo sobie cenią ten zestaw do laminacji brwi, ponieważ jest dość higieniczny i oni wykorzystają go w pełni. Jednak myślę, że do laminacji brwi w domu raczej się nie opłaca… W mojej opinii jest to drogi zestaw, który nie do końca wart jest tej ceny.

4. ZESTAW DO LAMINACJI BRWI REFECTOCIL BROWLAMINATION

OCENA KOŃCOWA: ★★★★★★★ 7/10

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI REFECTOCIL – FAKTY 

Zestaw do laminacji brwi, który wyszedł spod szyldu marki słynącej z farbek i henny do brwi. Jest fajnie opracowany, ale niestety drogi,  no i w zasadzie nie jest przeznaczony do laminacji brwi w domu. To profesjonalny zestaw do laminacji brwi, dobry do salonu. Efekt laminacji utrzyma się około 5 tygodni, a zabieg trwa kilkadziesiąt minut. Ten zestaw do liftingu brwi wystarczy na około 10 zastosowań.

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI REFECTOCIL– MOJA OPINIA

Nie jestem profesjonalną kosmetyczką, więc laminacja brwi w domu tym zestawem sprawiła mi trochę kłopotu. Tym bardziej, że instrukcja jest mało czytelna i w zasadzie będziecie musiały się domyślić, w jakiej kondycji są wasze włoski na brwi i jaki dobrać czas trzymania preparatu na brwiach. Nie podoba mi się też wysoka cena tego zestawu do laminacji brwi.

5. ZESTAW DO LAMINACJI BROW LAMINATION SET – NOBLE BROW

OCENA KOŃCOWA: ★★★★★★ 6/10

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI NOBLE BROW – FAKTY

Ten zestaw do laminacji brwi dużo kosztuje. Laminacja trwa kilkadziesiąt minut, instrukcja użycia jest na szczęście dość czytelna, a buteleczki mają wygodną pompkę dozującą. Wystarczy Wam on na około 10 zabiegów, a efekt laminacji utrzyma się około miesiąca.

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI NOBLE BROW – MOJA OPINIA

Jest to ładny, schludnie zapakowany zestaw do liftingu brwi: to muszę przyznać. Wszystko fajnie i pięknie, tylko ta cena zwala z nóg. No niestety nie jest to tani zestaw do laminacji brwi. Tym bardziej, że brwi po laminacji wytrzymają miesiąc. Muszę też przyznać, że ten zestaw do laminacji zawiera dość słabej jakości akcesoria niezbędne do przeprowadzenia zabiegu i ja musiałam posiłkować się innymi szczoteczkami i pędzelkami, od całkiem innego producenta.

6. ZESTAW DO LAMINACJI BRWI FLEEKY

OCENA KOŃCOWA: ★★★★★ 5/10

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI FLEEKY – FAKTY 

To zestaw do laminacji brwi, który możecie kupić w dwóch pojemnościach: większej, która wystarczy na 5 zabiegów i mniejszej, która zawiera dwie saszetki, więc wystarczy Wam na dwa zabiegi. Efekt utrzymuje się około czterech tygodni, a czas laminacji jest hmmm… umiarkowany. Instrukcja użycia tego zestawu jest dość przystępna, myślę, że się spokojnie nadaje na domowy użytek.

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI FLEEKY – MOJA OPINIA

Ten zestaw do laminacji brwi daje całkiem w porządku efekty, chociaż utrzymują się one krócej niż w przypadku innych zestawów. W mojej opinii niezbyt ekonomiczny jest patent z saszetkami, zwłaszcza jeżeli kosmetyku używacie do laminacji brwi w domu. Wówczas zawsze zostanie Wam sporo produktów w saszetce. No, a jego nie wolno przechowywać, więc będziecie musiały go po prostu wyrzucić. Jest to bez sensu i myślę że producent powinien postarać się o wersję we flakonikach.

7. ZESTAW DO LAMINACJI BRW ELEVATE THE BEAUTY EYEBROW AND LASH LAMINATION KIT

OCENA KOŃCOWA: ★★★★ 4/10

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI Elevate The Beauty – FAKTY

Spotkałam się z opinią, że jest to tani zestaw do laminacji brwi. Według mnie wcale tak tanio nie wypada. I choć jest nieco tańszy niż wiele opisanych tu zestawów, to jednak jego buteleczki mają mniejszą pojemność; wystarczy na około osiem zabiegów; efekty utrzymują się krócej. U mnie to były tylko trzy tygodnie, a cała laminacja przeciąga się w nieskończoność.

➤ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI Elevate The Beauty – MOJA OPINIA

Elevate The Beauty Eyebrow and Lash Lamination Kit według mnie wcale nie jest tanim zestawem do laminacji brwi w domu. Tym bardziej, że wystarcza na dosłownie kilka zabiegów. Poza tym jest niewygodny w użyciu, ponieważ buteleczki nie mają pompki dozującej i grozi to rozlaniem kosmetyku albo rozchlapaniem go wszędzie dookoła podczas laminacji. Instrukcja użycia też jest dość zawiła, a czas laminacji dość długi; efekty na moich brwiach utrzymały się naprawdę krótko i w sumie, choć pokładałam jakieś nadzieje w tym zestawie, to jednak jak widzicie nie plasuje się on zbyt wysoko w tym rankingu najlepszych zestawów do laminacji brwi.

CO WARTO WIEDZIEĆ O LAMINACJI BRWI?

1. Ile utrzymuje się efekt po laminacji brwi?

Myślę, że mój ranking przekonał Was, że na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi i wszystko zależy od rodzaju i jakości produktu do laminacji, którego używacie. Jeżeli zależy Wam, aby efekty na brwiach utrzymały się jak najdłużej, wybierzcie zestaw, który zapewni Wam najdłuższe działanie.

2. Jak często powtarzać laminację brwi?

Zależy oczywiście od wybranego przez was zestawu i od tego, jak długo efekty utrzymują się na brwiach. Ogólnie efekt jednej laminacji powinien wytrzymać około 6 tygodni i po tym czasie można spokojnie zrobić następną laminację brwi. Są jednak zestawy, które dadzą Wam efekt na dłużej i właśnie takie polecam.

3. Czy zestaw do laminacji brwi jest drogi?

Zestaw do liftingu brwi może być naprawdę bardzo drogi… ale wcale nie musi! Mój ranking pokazuje wyraźnie, że wcale te najdroższe zestawy nie są jednak najlepsze – zwłaszcza na domowy użytek.

4. Czy warto kupić tani zestaw do laminacji brwi w domu?

Chodzi o to, czy te „najtańsze z najtańszych” zestawów do laminacji brwi w ogóle się nadają do użytku i czy dadzą ładne efekty. Ja, mówiąc szczerze, odradzam wam takie zestawy, ponieważ tak naprawdę są dość silne chemicznie. I to właśnie one są przyczyną najczęstszych podrażnień i rozczarowań domową laminacją brwi. Jednak myślę, że wśród dobrych zestawów do laminowania znajdziecie taki, który ma korzystną cenę za jednocześnie wysoką jakość. 

POWODZENIA W DOMOWEJ LAMINACJI BRWI! <3