Zmarszczkom mówimy NIE. Młodsze spojrzenie dzięki Eye and Lip Contour Cream od Sisley

Cześć dziewczyny!

Żadna z nas nie lubi zmarszczek wokół oczu i ust. A kiedy pojawiają się opuchnięcia i worki pod oczami, w ogóle nie chcemy przeglądać się w lusterku. Na szczęście możecie uniknąć takich nieprzyjemnych niespodzianek. Wystarczy, że tak jak ja zastosujecie preparat przeciwzmarszczkowy Eye and Lip Contour Cream marki Sisley. Jakie były moje spostrzeżenia po miesięcznej kuracji?

Jak powstają zmarszczki?

Pojawiają się po 30 roku życia w wyniku działania różnych czynników zewnętrznych. Zaliczymy do nich między innymi: promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenie środowiska, styl życia i dietę. Wraz z wiekiem w skórze zmniejsza się także poziom kolagenu i kwasu hialuronowego. Efekt? Skóra taje się sucha, ściągnięta i pomarszczona. Kiedy twarz traci młodzieńczy wygląd, pojawiają się na niej zmarszczki grawitacyjne. Natomiast zmarszczki mimiczne powstają w wyniku nadmiernej pracy mięśni.

Jak poradzić sobie ze zmarszczkami?

Wypróbujcie tak jak ja preparat Eye and Lip Contour Cream marki Sisley. Do słoiczka z kremem dołączono masażer, który pomaga rozprowadzić krem i wypielęgnować skórę. Krem od Sisley ujędrnia, przeciwdziała opuchnięciom wokół oczu i usuwa cienie z okolic oczu. Przywraca skórze prawidłowe nawilżenie, zmarszczki stają się mniej widoczne, a cera bardziej świetlista. Wszystkie niedoskonałości okolicy oczu są mniej widoczne dzięki naturalnym składnikom zawartym w Eye and Lip Contour Cream od Sisley. Są to między innymi: drożdże, proteiny sojowe, ekstrakty z cedru i granatu.

Jak stosowałam krem marki Sisley?

Eye and Lip Contour Cream nakładałam rano i wieczorem na powieki, wokół oczu i ust. Następnie za pomocą gadżetu dołączonego do produktu masowałam skórę według wskazówek opisanych przez producenta. Wygładzałam skórę pod oczami, nad brwiami i powiekami od wewnętrznych do zewnętrznych kącików oczu. Między brwiami masowałam skórę zygzakowym ruchem, który redukuje tzw. lwią zmarszczkę. Czas na „rozprostowanie” kurzych łapek. W tym celu masuj skórę w zewnętrznych kącikach oczu.

Czy używałyście już najnowszego kremu od Sisley?