Długo wyczekiwany podkład The Ordinary Colours Serum Foundation 1.2 N Light Neutral. Czy spełnił moje oczekiwania?

Siema!

Na ten wpis pewnie czkałyście z ogromną niecierpliwością. Marka Deciem wprowadziła na rynek nowe kosmetyki The Ordinary, a wśród nich podkład z właściwościami serum. Jak sprawdził się na mojej cerze? Dowiecie się z dalszej części artykułu. Zapraszam do lektury!

The Ordinary Colours Serum Foundation 1.2 N Light Neutral zapewnia lekkie krycie i naturalne wykończenie. Ma lekką i płynną formułę, dzięki czemu łatwo się aplikuje i rozprowadza na twarzy. Filtr SPF 15 daje minimalną ochronę przeciwsłoneczną; pod makijaż warto zastosować filtr UV. The Ordinary w swojej ofercie ma aż 21 odcieni podkładów. Serum Foundation 1.2 N Light Neutral ma stonowany kolor z żółtymi pigmentami. Wszystkie fluidy zamknięte są w plastikowej butelce z czarną pompką.

Już jedna warstwa The Ordinary Colours Serum Foundation 1.2 N Light Neutral pokrywa niewielkie przebarwienia, pieprzyki i zakrywa zmarszczki. Efekt? Skóra jest rozświetlona, aksamitnie gładka, a jej koloryt ujednolicony. U osób, które mają suchą cerę podkład może podkreślać suche skórki. Jeżeli rzeczywiście macie taki problem, przynajmniej raz w tygodniu stosujcie kosmetyki złuszczające z kwasami. Nie zapomnijcie także o peelingach i nawilżaniu twarzy. Co więcej, aby uzyskać promienną cerę na podkład The Ordinary Colours Serum Foundation1.2 N Light Neutral zastosujcie rozświetlający puder.

W The Ordinary Colours Serum Foundation 1.2 N Light Neutral nie znajdziemy sztucznych składników, ani alkoholu, olejów, orzechów, glutenu i ekstraktu z soi. Te ostatnie mogą być potencjalnymi substancjami wywołującymi alergie. Co więcej podkład polecany jest weganom i osobom z wrażliwą skórą twarzy. Do kosmetyku dodano jedynie silikony i wodę dla polepszenia aplikacji i przedłużenia trwałości. pH podkładów od The Ordinary wynosi od 6.00 do 8.25.

Czy już testowałyście nowe kosmetyki The Ordinary?